Tuesday, January 5, 2016

Fallaci na kanapie

Niemcy zszokowane falą ataków na kobiety

czyli o tym kiedy skończy się konformizm. Imigranci masowo i w zorganizowany sposób w Niemczech zaatakowali kobiety.

Tymczasem w oświadczeniach i artykułach padają typowe zwroty: "fali ataków na kobiety nie należy łączyć z imigrantami". I tylko widać, że policja ma dość. Ma dość sytuacji gdy z powodów poprawnościowych każą im się zamknąć i zakazują zdecydowanego reagowania na tego typu zachowania. 

Uchodźcy powinni obowiązkowo uczyć się języka kraju przyjmującego i przede wszystkim oczekiwałabym od nich minimum pokory. Atakowanie obywateli kraju goszczącego to szczyt bezczelności. 

Jakim prawem po ulicach hasa bezkarne stado młodzików nie mówiące ani słowa po niemiecku?

Tak się nie zachowują uchodźcy. Tak się zachowuje zorganizowane zagrożenie. Nie zagrożenie dla "chrześcijańskich wartości Europy" tylko dla ładu politycznego i bezpieczeństwa, po prostu. 

Jak długo ten zbiorowy konformizm będzie pogłębiał problem bez zdecydowanej reakcji. Btw. już o tym pisałam, że moim zdaniem to sprawka Erdogana jaki w ten sposób odsuwa zainteresowanie UE od swojego państwa destabiluzując Europę.

Aha, dodam, że od Ukraińców najczęściej słyszę: "To ja mam przynosić kupę dowodów na to, że nie jestem terrorystą, złodziejem, wielbłądem, chcę uczciwie pracować, uczę się języka, a taki przyjeżdża i jemu się wszystko należy". Jest to rozgoryczenie bardzo słuszne. 

O ile Ukraińców w ściśle prawnym sensie nie można uznać za uchodźców, o tyle ułatwienia wizowe dla nich uważam za krok we właściwym kierunku. 

Aha, ci ludzie często rzucają wszystko i jadą bronić swoich domów, a już najmniej zostawiliby za sobą kobiety i dzieci. 

Tyle w temacie.  

No comments:

Post a Comment